W każdej firmie mogą zdarzyć się wypadki przy pracy, zasłabnięcia sytuacje, na które nie mamy wpływu, dlatego oferujemy Państwu asystę medyczną pielęgniarek i ratowników medycznych w Państwa firmie, którzy zareagują błyskawicznie na każde wezwanie.

W Oczekiwanie na karetkę pogotowia miejskiego wzmaga stres a brak szybkiej pomocy przedmedycznej może nieść za sobą różne skutki. Dlatego proponujemy Państwu punkty medyczne w Państwa firmie, w których nasi wykwalifikowani ratownicy lub lekarze (dowolne zespoły) mogą dyżurować całodobowo lub w godzinach pracy Państwa firmy. Wystarczy tylko przygotowane pomieszczenie a my zapewnimy potrzebny sprzęt medyczny. Oczywiście, możemy również zapewnić Państwu ambulans, który w godzinach dyżurów naszego zespołu będzie gotowy do wyjazdu.
PROPONOWANE PAKIETY USŁUG

Każde Państwa zapytanie rozpatrywane jest indywidualnie. W zależności od ilości pracowników, specyfiki pracy i ilości wypadków lub innych sytuacji zagrożenia życia/zdrowia dopasujemy zespół i wyposażenie potrzebne do świadczenia usług w Państwa firmie. Najczęściej wykorzystywane zespoły:

  • Dyżur ratownika medycznego w czasie dyżuru na wyłączność posiadają Państwo ratownika medycznego, który zareaguje w każdej sytuacji zagrożenia życia i zdrowia. Na wyposażeniu: torba PSP-R1.
  • Dyżur paramedyczny – w czasie dyżuru na wyłączność posiadają Państwo dwóch ratownika medycznych. Taki zespół zapewnia maksimum bezpieczeństwa przy optymalnych kosztach. W tym wypadku możemy zapewnić dyżur ambulansu wraz z kierowcą w promieniu do 20 km od firmy (do 30 minut oczekiwania), który wraz z zespołem przewiezie poszkodowanego do najbliższego szpitala SOR.
  • Dyżur specjalistyczny najwyższy poziom bezpieczeństwa, nad Państwa pracownikami czuwa zespół w składzie: lekarz i dwóch ratowników medycznych. Lekarz może świadczyć usługi lekarza pierwszego kontaktu. W tym wypadku możemy zaproponować ambulans na wyłączność, który wraz z zespołem przewiezie poszkodowanego do najbliższego szpitala SOR.
  • Ambulans transportowy lub specjalistyczny możemy zapewnić Państwu ambulans na wyłączność lub dyżur w promieniu do 20 km od Państwa firmy.