Organizujemy kompletne przewozy chorych (z łóżka do łóżka) specjalistycznymi ambulansami z pływającym łóżkiem w asyście pielęgniarek i lekarzy różnej specjalizacji w pozycji leżącej i siedzącej na terenie Polski i Europy.

Firma ROBI-TECH oferuje specjalistyczny transport medyczny na terenie całego kraju oraz państw Europy w pozycji leżącej jak i siedzącej. Transport sanitarny wykonywany jest z wykorzystaniem specjalistycznych ambulansów przez asyście wykwalifikowanych kierowców, pielęgniarzy, ratowników medycznych a także lekarzy. Usługi wykonywane przez naszą firmę cechuje wysoki profesjonalizm i bezpieczeństwo dla pacjenta. Nasze doświadczenie potwierdzone jest licznymi sukcesami i podziękowaniami ze strony klientów i ich rodzin. Nasze usługi zamawiane są przez osoby prywatne, firmy i ubezpieczycieli w całej Europie.

Zespoły wyjazdowe – Rodzaj zespołu i ambulans potrzebny do transportu pacjenta określany jest w oparciu o stan zdrowie chorego i odległość transportu. O wszystko to zadbają nasi konsultanci.

wp_20160617_11_15_13_pro wp_20160617_11_36_14_pro wp_20160617_11_36_23_pro