Firma ROBI-TECH organizujemy kompletne przewozy chorych (z łóżka do łóżka) specjalistycznymi ambulansami z pływającym łóżkiem w asyście pielęgniarek i lekarzy różnej specjalizacji w pozycji leżącej i siedzącej na terenie Polski i Europy. Firma ROBI-TECH oferuje specjalistyczny transport medyczny na terenie całego kraju oraz państw Europy w pozycji leżącej jak i siedzącej.

Transport sanitarny wykonywany jest z wykorzystaniem specjalistycznych ambulansów przez asyście wykwalifikowanych kierowców, pielęgniarzy, ratowników medycznych a także lekarzy różnych specjalizacji. Usługi wykonywane przez naszą firmę cechuje wysoki profesjonalizm i bezpieczeństwo dla pacjenta. Nasze doświadczenie potwierdzone jest licznymi sukcesami i podziękowaniami ze strony klientów i ich rodzin. Nasze usługi zamawiane są przez osoby prywatne, firmy i ubezpieczycieli w całej Europie. Świadczymy również usługi medycznego transportu lotniczego z dowolnego miejsca na Świecie. Dla ośrodków zdrowia proponujemy obsługę transportów POZ krótkich, jak również dalekich.

Zespoły wyjazdowe – Rodzaj zespołu i ambulans potrzebny do transportu pacjenta określany jest w oparciu o stan zdrowie chorego i odległość transportu. O wszystko to zadbają nasi konsultanci.

Specjalnie dla Państwa możemy wykorzystać następujące zespoły:

    • Zespół specjalistyczny – ambulans typu S (w skład, którego wchodzi lekarz, kierowca-ratownik oraz ratownik medyczny);
    • Zespół paramedyczny – ambulans typu P (w skład, którego wchodzi dwóch ratowników medycznych i kierowca);
    • Zespół transportowy – w skład, którego wchodzi kierowca i pielęgniarz/pielęgniarka lub ratownik medyczny.

Posiadamy karetki różnych typów od transportowych co pozwala nam na transport pacjentów z zachowaniem optymalnych kosztów. Wszystko to zapewni bezpieczeństwo transportu.

20160622_134753vw-5-2